Welk programma kies ik?

Welke programma's zijn geschikt voor bepaalde groepen? In onderstaand schema geven we een aantal suggesties, maar neem vooral contact met ons op om te overleggen!

 

Programma

Geschikt voor de groepen:

Tijd

Introductieprogramma(1 strip)
Centrale vaardigheden: Probleem oplossen, samenwerken, creatief denken


1 t/m 8

 8.45 uur – 10 uur
10.30 uur – 11.45 uur
13.30 uur – 14.45 uur

Het jonge kind (1 strip)
Centrale vaardigheden: Probleem oplossen, samenwerken, creatief denken

1, 2, 3

 8.45 uur – 10 uur
10.30 uur – 11.45 uur 
13.30 uur – 14.45 uur

De jonge journalist (2 strippen)
Centrale vaardigheden: Communiceren, zelfregulering, sociale – en culturele vaardigheden

6, 7, 8

8.45 – 11.45 uur

Werkstukken 2018/Fantastische verhalen (1 strip)
Centrale vaardigheden: Informatievaardigheden, ICT basisvaardigheden en communiceren

5, 6, 7, 8

 8.45 uur – 10 uur
10.30 uur – 11.45 uur
13.30 uur – 14.45 uur

Programmeren– compact (1 strip)
Centrale vaardigheden: Computational thinking, probleem oplossen, kritisch denken

1 t/m 8

 8.45 uur – 10 uur
10.30 uur – 11.45 uur of
13.30 uur – 14.45 uur

Programmeren uitgebreid - (2 strippen)
Centrale vaardigheden: Computational thinking, probleem oplossen, kritisch denken

1 t/m 8

8.45 – 11.45 uur

Programma

Geschikt voor de groepen:

Tijd

Introductieprogramma(1 strip)
Centrale vaardigheden: Probleem oplossen, samenwerken, creatief denken


1 t/m 8

 8.45 uur – 10 uur
10.30 uur – 11.45 uur
13.30 uur – 14.45 uur

Het jonge kind (1 strip)
Centrale vaardigheden: Probleem oplossen, samenwerken, creatief denken

1, 2, 3

 8.45 uur – 10 uur
10.30 uur – 11.45 uur 
13.30 uur – 14.45 uur

De jonge journalist (2 strippen)
Centrale vaardigheden: Communiceren, zelfregulering, sociale – en culturele vaardigheden

6, 7, 8

8.45 – 11.45 uur

Werkstukken 2018/Fantastische verhalen (1 strip)
Centrale vaardigheden: Informatievaardigheden, ICT basisvaardigheden en communiceren

5, 6, 7, 8

 8.45 uur – 10 uur
10.30 uur – 11.45 uur
13.30 uur – 14.45 uur

Programmeren– compact (1 strip)
Centrale vaardigheden: Computational thinking, probleem oplossen, kritisch denken

1 t/m 8

 8.45 uur – 10 uur
10.30 uur – 11.45 uur of
13.30 uur – 14.45 uur

Programmeren uitgebreid - (2 strippen)
Centrale vaardigheden: Computational thinking, probleem oplossen, kritisch denken

1 t/m 8

8.45 – 11.45 uur